Konin / CKiS - DK Oskard
Opis
Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.
Na wszelkie pytania dotyczące zapisów oraz dokonania wyboru formy uczestnictwa w NHEF odpowie koordynator w Państwa miejscowości.
Tytuły filmów oraz daty i godziny seansów znajdą Państwo w pierwszym kroku poniższego formularza zgłoszeniowego, bez konieczności dokonywania zapisu.
Cykle filmowe
Bilety
Seanse stacjonarne
Przed pierwszym pokazem opiekun wybiera jedną formę płatności dla całej klasy. W opcji bilety ich zakup odbywa się co miesiąc, przed każdym pokazem dla tylu uczniów, ilu będzie obecnych. Uczniowie w trudnej sytuacji materialnej (2-3 os. z klasy, ale maks.10% z grupy, która uczestniczy w seansie) otrzymują bezpłatne bilety. Prosimy o zaznaczenie ich w formularzu zgłoszeniowym.
Opiekunowie uczestniczą w spotkaniach nieodpłatnie.
Cena biletu dla jednego ucznia na jeden pokaz – 10 zł
Seanse online
Po dokonaniu zapisu na wybrany cykl skontaktuje się z Państwem lokalny koordynator, który pomoże przejść przez proces dokonania płatności internetowej oraz będzie wsparciem w pierwszym kontakcie z dostępem online do filmów. Po potwierdzeniu informacji z koordynatorem otrzymają Państwo link do płatności internetowej. Po uiszczeniu opłaty przesłany zostanie link do filmu wraz ze szczegółową instrukcją. Link można wysłać uczniom, rodzicom lub obejrzeć film wspólnie w klasie. Seans jest możliwy przez 30 dni, a od momentu indywidualnego zalogowania i aktywacji dostępu - każdy użytkownik ma własne 48 godzin na obejrzenie materiału.
Cena biletu dla jednego ucznia za dostęp do jednego filmu – 8 zł
Cena biletu dla jednego ucznia za dostęp do jednego filmu w karnecie* – 6,5 zł
* maksymalna liczba filmów w karnecie to 7, liczba filmów dostępnych online może być różna w zależności od wybranego cyklu
Formularz zgłoszeniowy
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji projektu! Nauczyciel zapisuje swoich uczniów na wybrany cykl w kinie w swoim miescie lub online.
Prelegenci
Lucyna Sapalska - trenerka szkoleń, współpracuje z firmami szkoleniowymi z zakresu animacji czasu wolnego dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych i seniorów. Pilot wycieczek, pasjonatka, podróżniczka, animatorka kultury, kreatorka wydarzeń kulturalnych, wodzirej, konferansjer, animator imprez firmowych oraz osób dorosłych i starszych oraz opiekun osób niepełnosprawnych. Brała udział w kilkudziesięciu projektach edukacyjno-animacyjnych dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Śmiało realizuje zajęcia z seniorami poprzez zajęcia integracyjne, zajęcia taneczne oraz zajmuje się projektowaniem eventów. Podczas swoich małych i dużych wypraw po Polsce i Europie animuje różne grupy wiekowe na wyjazdach integracyjnych, wycieczkach szkolnych, imprezach firmowych itp. Uczestniczy w projektach edukacyjnych skierowanych do szkół i przedszkoli realizowanych w kinach w Polsce oraz prowadzi prelekcje dla dzieci i dorosłych na wyjazdach organizowanych przez fundacje, stowarzyszenia, warsztaty terapii zajęciowej itp. Tworzyć, kreować, inspirować to jest to co kocha najbardziej tym samym zmieniając ŚWIAT NA LEPSZY.
Maria Imbierowicz – ukończyła Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej w Warszawie, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Centrum Terapii Poznawczo - Behawioralnej w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, pracuje jako terapeuta w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, pomagam jako specjalista prawa kanonicznego. Jest psychologiem i teologiem z wykształcenia a przede wszystkim z pasji odkrywania tego, co ludzkie i tego, co Boże oraz odkrywania realnych połączeń między tymi rzeczywistościami. Spotkania z dziećmi i młodzieżą w czasie udziału w projekcie - Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w Koninie, są doświadczeniem trzech bardzo ciekawych perspektyw - „świata" filmu, „świata" dziecka i zdobyczy psychologii oraz łączenia tych perspektyw w jedno wspólne doświadczenie wspierające rozwój młodego człowieka.
Nikola Dębowska - absolwentka Psychologii w Biznesie, na specjalności psychologia marketingu i nowych mediów. Miłośniczka psychologii, a w szczególności psychologii rozwoju i osobowości oraz komunikacji. Jej wielką pasją jest niesienie pomocy, stąd czynna działalność w Ochotniczej Straży Pożarnej, gdzie prowadzi zajęcia dla dzieci związane z bezpieczeństwem i pierwszą pomocą oraz spotkania psychologiczne z młodzieżą. W wolnych chwilach prowadzi zajęcia z języka angielskiego, a także zajmuje się promocją zdrowia psychicznego.