Konin / CKiS - DK Oskard
Opis
Tytuły filmów oraz daty i godziny seansów znajdą Państwo w pierwszym kroku poniższego formularza zgłoszeniowego.
Cykle filmowe
Bilety
Seanse stacjonarne
Uczniowie w trudnej sytuacji materialnej (2-3 os. z klasy, ale maks.10% z grupy, która uczestniczy w seansie) otrzymują darmowe bilety. Prosimy o zaznaczenie ich w formularzu zgłoszeniowym.
Opiekunowie uczestniczą w spotkaniach nieodpłatnie.
Cena biletu dla jednego ucznia na jeden pokaz – 7 zł
Seanse online
Po zapisaniu się na wybrany cykl, od 15 października będzie się z Państwem kontaktował lokalny koordynator w celu potwierdzenia formy płatności oraz ilości osób, dla których będzie wykupiony dostęp. Po potwierdzeniu informacji otrzymają Państwo jednocześnie link do filmu oraz płatności online. Po do dokonaniu płatności film zostanie odblokowany i będzie można go wysłać uczniom, rodzicom lub obejrzeć wspólnie w klasie. Film będzie dostępny od momentu indywidualnego zalogowania się przez 48 godzin.
Cena biletu dla jednego ucznia na jeden pokaz – 8 zł
Formularz zgłoszeniowy
Nauczyciele zapisują swoich uczniów na wybrany cykl w kinie lub online w swoim mieście.
Prelegenci
Lucyna Sapalska - trenerka szkoleń, współpracuje z firmami szkoleniowymi z zakresu animacji czasu wolnego dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych i seniorów. Pilot wycieczek, pasjonatka, podróżniczka, animatorka kultury, kreatorka wydarzeń kulturalnych, wodzirej, konferansjer, animator imprez firmowych oraz osób dorosłych i starszych oraz opiekun osób niepełnosprawnych. Brała udział w kilkudziesięciu projektach edukacyjno-animacyjnych dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Śmiało realizuje zajęcia z seniorami poprzez zajęcia integracyjne, zajęcia taneczne oraz zajmuje się projektowaniem eventów. Podczas swoich małych i dużych wypraw po Polsce i Europie animuje różne grupy wiekowe na wyjazdach integracyjnych, wycieczkach szkolnych, imprezach firmowych itp. Uczestniczy w projektach edukacyjnych skierowanych do szkół i przedszkoli realizowanych w kinach w Polsce oraz prowadzi prelekcje dla dzieci i dorosłych na wyjazdach organizowanych przez fundacje, stowarzyszenia, warsztaty terapii zajęciowej itp. Tworzyć, kreować, inspirować to jest to co kocha najbardziej tym samym zmieniając ŚWIAT NA LEPSZY.
Maria Imbierowicz – ukończyła Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej w Warszawie, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Centrum Terapii Poznawczo - Behawioralnej w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, pracuje jako terapeuta w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, pomagam jako specjalista prawa kanonicznego. Jest psychologiem i teologiem z wykształcenia a przede wszystkim z pasji odkrywania tego, co ludzkie i tego, co Boże oraz odkrywania realnych połączeń między tymi rzeczywistościami. Spotkania z dziećmi i młodzieżą w czasie udziału w projekcie - Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w Koninie, są doświadczeniem trzech bardzo ciekawych perspektyw - „świata" filmu, „świata" dziecka i zdobyczy psychologii oraz łączenia tych perspektyw w jedno wspólne doświadczenie wspierające rozwój młodego człowieka.