Koordynatorzy w miastach

Koordynatorzy w miastach

Annopol
Centrum Kultury - Marta Mochol
Centrum Kultury - Marta Mochol
(15) 861 31 83
Barcin
Miejski Dom Kultury - Bartłomiej Uszko
Miejski Dom Kultury - Bartłomiej Uszko
523 539 390
Białystok
BOK - Kino Forum - Krzysztof Sienkiewicz
BOK - Kino Forum - Krzysztof Sienkiewicz
667 974 409
Bielawa
Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki - Małgorzata Kajrys
Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki - Małgorzata Kajrys
887 733 007
Bieruń
Bieruński Ośrodek Kultury - Magdalena Górkiewicz
Bieruński Ośrodek Kultury - Magdalena Górkiewicz
(32) 216 40 16
Bolesławiec
Kino Forum - Iwona Bojko
Kino Forum - Iwona Bojko
668 546 116
Bolków
Centrum Kulturalno-Biblioteczne Gminy Bolków - Jolanta Pawlik
Centrum Kulturalno-Biblioteczne Gminy Bolków - Jolanta Pawlik
75 74 13 219
Brzeziny
Miejski Dom Kultury - Szymon Zambrzycki
Miejski Dom Kultury - Szymon Zambrzycki
535 965 678
Bystra
Gminny Ośrodek Kultury "Promyk" - Mira Bernardes-Rusin
Gminny Ośrodek Kultury "Promyk" - Mira Bernardes-Rusin
603 410 661
Chełmno
Kinoteatr Rondo - Sylwia Maron
Kinoteatr Rondo - Sylwia Maron
570 202 738
Chojnów
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie - Izabela Stępień
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie - Izabela Stępień
(76) 81 88 621
Chrzanów
Kino SZTUKA - Aneta Drzewiecka
Kino SZTUKA - Aneta Drzewiecka
797 595 823
Ciechanów
Kino Łydynia - Andrzej Liszewski
Kino Łydynia - Andrzej Liszewski
503-535-404
Częstochowa
Kino OKF Iluzja - Artur Lecybil
Kino OKF Iluzja - Artur Lecybil
343 444 010
Dębica
Kino "Śnieżka" - Paulina Janowska
Kino "Śnieżka" - Paulina Janowska
886 822 425
Dobrodzień
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna w Dobrodzieniu - Karolina Fidelus
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna w Dobrodzieniu - Karolina Fidelus
723 835 003
Dziadowa Kłoda
Tomasz Klimkiewicz - Kino GOK
Tomasz Klimkiewicz - Kino GOK
501 713 693
Elbląg
Kino Światowid - Aleksandra Bielska
Kino Światowid - Aleksandra Bielska
55 611 20 56
Ełk
Kino ECK - Ewelina Zbydniewska
Kino ECK - Ewelina Zbydniewska
725333400
Garwolin
Centrum Sportu i Kultury - Barbara Kupczyk-Mikulska
Centrum Sportu i Kultury - Barbara Kupczyk-Mikulska
692 557 558
Gdańsk
Klub Żak - Agata Myga
Klub Żak - Agata Myga
58 344 05 73
Gniezno
Centrum Kultury "Scena to dziwna" - Joanna Łacińska-Stube
Centrum Kultury "Scena to dziwna" - Joanna Łacińska-Stube
606 141 188
Goleniów
Kino Goleniów - Magdalena Bauer-Styborska
Kino Goleniów - Magdalena Bauer-Styborska
791235715
Góra Kalwaria
Kino Uciecha - Agata Korczak
Kino Uciecha - Agata Korczak
533 503 092
Jarocin
Kino "Echo" - Emilia Wojtas
Kino "Echo" - Emilia Wojtas
(62) 747 11 19
Jędrzejów
Centrum Kultury w Jędrzejowie - Leszek Kowalski
Centrum Kultury w Jędrzejowie - Leszek Kowalski
(41) 3861268
Jelenia Góra
Kino Lot - Maciej Pierzchała
Kino Lot - Maciej Pierzchała
75 767 63 70
Katowice - Bogucice-Zawodzie
Miejski Dom Kultury "Bogucice-Zawodzie" - Sylwia Sarnecka
Miejski Dom Kultury "Bogucice-Zawodzie" - Sylwia Sarnecka
(32) 203 05 17
Katowice - Śródmieście
Kino Światowid - Iwona Hebda
Kino Światowid - Iwona Hebda
691646521
Katowice - Kostuchna
Miejski Dom Kultury "Południe" - Błażej Roguz
Miejski Dom Kultury "Południe" - Błażej Roguz
600 397 636
Kielce
Wojewódzki Dom Kultury, Kino "Fenomen" - Anna Równy
Wojewódzki Dom Kultury, Kino "Fenomen" - Anna Równy
(41) 36 55 149; 669 054 001
Kłobuck
Miejski Ośrodek Kultury - Anna Szczepanik
Miejski Ośrodek Kultury - Anna Szczepanik
34 317 29 91
Kłodzko
Kłodzki Ośrodek Kultury - Lucyna Piwowarska-Dmytrów
Kłodzki Ośrodek Kultury - Lucyna Piwowarska-Dmytrów
883 250 400
Konin
CKiS - DK Oskard - Izabela Matyba
CKiS - DK Oskard - Izabela Matyba
63 274 66 02
Konstancin-Jeziorna
Konstanciński Dom Kultury - Kamila Urbańska
Konstanciński Dom Kultury - Kamila Urbańska
698 077 269
Kraków
Kino Pod Baranami - Kaja Łuczyńska
Kino Pod Baranami - Kaja Łuczyńska
604 708 839
Krosno
Art Kino - Iwona Penar
Art Kino - Iwona Penar
600 533 965
Krzeszowice
Centrum Kultury i Sportu - Marta Smutek
Centrum Kultury i Sportu - Marta Smutek
571 401 011
Legnica
Kino Piast - Katarzyna Madera
Kino Piast - Katarzyna Madera
76 721 86 04
Lelów
Gminny Ośrodek Kultury - Ewa Molenda
Gminny Ośrodek Kultury - Ewa Molenda
(34) 355 00 47
Lewin Kłodzki
Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Lewinie Kłodzkim - Jan Bałchan
Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Lewinie Kłodzkim - Jan Bałchan
530 825 014
Libiąż
Libiąskie Centrum Kultury - Maciej Kozicki
Libiąskie Centrum Kultury - Maciej Kozicki
32/627-12-62 w. 18
Lubartów
Lubartowski Ośrodek Kultury Kino Lewart - Łukasz Studziński
Lubartowski Ośrodek Kultury Kino Lewart - Łukasz Studziński
533 133 423
Lubin
Centrum Kultury Muza - Beata Kurpińska
Centrum Kultury Muza - Beata Kurpińska
76 746 22 79
Lublin - Centrum Kultury
Centrum Kultury w Lublinie - Michał Głos
Centrum Kultury w Lublinie - Michał Głos
Lublin - DDK "Węglin"
Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin" - Magdalena Kwaśna
Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin" - Magdalena Kwaśna
882 433 036
Łapy
Dom Kultury w Łapach - Rajmund Brzozowski
Dom Kultury w Łapach - Rajmund Brzozowski
85 715-23-00
Łochów
MiGOK - Kino Łochów - Urszula Stefańska
MiGOK - Kino Łochów - Urszula Stefańska
505 396 101
Łódź
Kino Charlie
Kino Charlie
609 855 444
Mielec
Kino Galaktyka - Martyna Mator
Kino Galaktyka - Martyna Mator
782 625 104
Mieścisko
Kino za Rogiem Mieścisko - Milena Friska
Kino za Rogiem Mieścisko - Milena Friska
61 427 80 76
Mietków
Gminny Ośrodek Kultury - Anna Górniak
Gminny Ośrodek Kultury - Anna Górniak
713168324
Międzyrzec Podlaski
Marek Wasiluk - Miejski Ośrodek Kultury
Marek Wasiluk - Miejski Ośrodek Kultury
605 214 181
Milejów
Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie - Mariola Pacholska-Roczon
Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie - Mariola Pacholska-Roczon
(81) 757 20 32
Miłkowice
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu - Maciej Korbas
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu - Maciej Korbas
(76) 88 71 222
Mińsk Mazowiecki
Miejski Dom Kultury - Agnieszka Boruta
Miejski Dom Kultury - Agnieszka Boruta
25 758 39 17
Mosina
Mosiński Ośrodek Kultury - Alicja Adamska
Mosiński Ośrodek Kultury - Alicja Adamska
501 741 909
Mrozy
Gminne Centrum Kultury - Mirosław Borczyński
Gminne Centrum Kultury - Mirosław Borczyński
508 112 589
Myślenice
Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu - Kamil Kozieł
Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu - Kamil Kozieł
453 018 475
Namysłów
Namysłowski Ośrodek Kultury - Katarzyna Jaruszewicz- Kot
Namysłowski Ośrodek Kultury - Katarzyna Jaruszewicz- Kot
507 099 689
Nisko
Niżańskie Centrum Kultury "Sokół" - Łukasz Żywczak
Niżańskie Centrum Kultury "Sokół" - Łukasz Żywczak
502 074 816
Oborniki Śląskie
Obornicki Ośrodek Kultury - Elżbieta Huculak
Obornicki Ośrodek Kultury - Elżbieta Huculak
667 898 617
Oleśnica
Kino MOKiS - Rafał Wojtczak
Kino MOKiS - Rafał Wojtczak
502 963 079
Olsztyn
Kino Studyjne Awangarda 2 - Lidia Hyczko-Lenkiewicz
Kino Studyjne Awangarda 2 - Lidia Hyczko-Lenkiewicz
607 623 652
Opoczno
Kino MDK - Piotr Kłodawski
Kino MDK - Piotr Kłodawski
501 372 375
Opole
Kino Studio - Dariusz Romanowski
Kino Studio - Dariusz Romanowski
502 520 550
Opole
Kino Meduza - Natalia Sharamet
Kino Meduza - Natalia Sharamet
512238046
Orla
Gminny Ośrodek Kultury w Orli - Urszula Janiel
Gminny Ośrodek Kultury w Orli - Urszula Janiel
857 392 059
Piaseczno
Centrum Kultury - Katarzyna Resiak
Centrum Kultury - Katarzyna Resiak
519 388 690
Piaseczno
Kinosfera - Emilia Gurbowicz
Kinosfera - Emilia Gurbowicz
505 856 669
Piecki
Gminny Ośrodek Kultury "PEGAZ" - Piotr Tusiński
Gminny Ośrodek Kultury "PEGAZ" - Piotr Tusiński
666 653 476
Płock
Kino za Rogiem w Płocku - Mikołaj Tytman
Kino za Rogiem w Płocku - Mikołaj Tytman
24 366 43 52
Podkowa Leśna
Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich - Olga Zdybel
Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich - Olga Zdybel
571271790
Pogorzela
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury - Mariusz Ossowski
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury - Mariusz Ossowski
503 860 122
Polanica-Zdrój
Teatr Zdrojowy-Centrum Kultury i Promocji - Łukasz Ignatow
Teatr Zdrojowy-Centrum Kultury i Promocji - Łukasz Ignatow
661 481 832
Polkowice
Centrum Kultury - Monika Wołejszo-Ambroziak
Centrum Kultury - Monika Wołejszo-Ambroziak
509 051 364
Połaniec
Kina Impresja - Anna Jungiewicz
Kina Impresja - Anna Jungiewicz
669 406 118
Poznań
Kino Muza - Maria Nowicka
Kino Muza - Maria Nowicka
533 709 465
Pruszków
Centrum Kultury i Sportu - Ewa Kasjaniuk
Centrum Kultury i Sportu - Ewa Kasjaniuk
600 800 626
Prószków
Ośrodek Kultury i Sportu w Prószkowie - Mariusz Staniów
Ośrodek Kultury i Sportu w Prószkowie - Mariusz Staniów
503748076
Pszczyna
Pszczyńskie Centrum Kultury - Radosław Szewski
Pszczyńskie Centrum Kultury - Radosław Szewski
692 881 914
Przeworsk
Miejski Ośrodek Kultury, kino "Warszawa" - Grzegorz Zych
Miejski Ośrodek Kultury, kino "Warszawa" - Grzegorz Zych
605-258-979
Racibórz
Raciborskie Centrum Kultury - Andrzej Śliwicki
Raciborskie Centrum Kultury - Andrzej Śliwicki
604 758 381
Radzionków
Centrum Kultury „Karolinka” - Tomasz Nolewajka
Centrum Kultury „Karolinka” - Tomasz Nolewajka
(32) 286 64 54 wew. 22
Raszyn
Centrum Kultury - Anna Maria Sitkiewicz
Centrum Kultury - Anna Maria Sitkiewicz
605-733-816
Reda
Fabryka Kultury w Redzie - Monika Kolak
Fabryka Kultury w Redzie - Monika Kolak
(58) 736 28 28
Rybnik
Dom Kultury w Rybniku-Niewiadomiu - Kamila Paradowska
Dom Kultury w Rybniku-Niewiadomiu - Kamila Paradowska
788-688-730
Rydułtowy
Rydułtowskie Centrum Kultury "Feniks" - Michał Fibic
Rydułtowskie Centrum Kultury "Feniks" - Michał Fibic
664-524-843
Rytwiany
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Informacji Turystycznej w Rytwiany - Kamila Jaguś
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Informacji Turystycznej w Rytwiany - Kamila Jaguś
15 838 54-06
Rzeszów
Kino za Rogiem - Magdalena Blajer
Kino za Rogiem - Magdalena Blajer
512296456
Sandomierz
Kino Starówka - Sylwia Zięba
Kino Starówka - Sylwia Zięba
15 832 29 64
Sejny
Ośrodek Kultury - Iwona Koprowska
Ośrodek Kultury - Iwona Koprowska
697 998 407
Siemianowice Śląskie
Siemianowickie Centrum Kultury - Marek Omelan
Siemianowickie Centrum Kultury - Marek Omelan
502 514 740
Skierniewice
Centrum Kultury i Sztuki - Agnieszka Skoczek
Centrum Kultury i Sztuki - Agnieszka Skoczek
693 407 016
Skoczów
Miejskie Centrum Kultury "Integrator" w Skoczowie - Ewa Molęda
Miejskie Centrum Kultury "Integrator" w Skoczowie - Ewa Molęda
726 888 717
Skoki
Elżbieta Skrzypczak - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
Elżbieta Skrzypczak - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
798 824 520
Sławno
Sławieński Dom Kultury - Magdalena Koćwin
Sławieński Dom Kultury - Magdalena Koćwin
793 967 670
Słupsk
Słupski Ośrodek Kultury, kino Rejs - Elżbieta Łukaszus-Mijewska
Słupski Ośrodek Kultury, kino Rejs - Elżbieta Łukaszus-Mijewska
507 846 243
Sobótka
Kino "Ślęża" - Joanna Gawliczek
Kino "Ślęża" - Joanna Gawliczek
600 104 145
Sochaczew
Kino "Odeon" - Marzena Gołębiewska
Kino "Odeon" - Marzena Gołębiewska
886 977 771 / tel.: 46 862 25 02
Sokółka
Sokólski Ośrodek Kultury - Krystyna Kostera
Sokólski Ośrodek Kultury - Krystyna Kostera
509 939 444
Sopot - Teatr Atelier
Sopot - Teatr Atelier - Roksana Roszyk-Antczak
Sopot - Teatr Atelier - Roksana Roszyk-Antczak
(58) 555 22 35
Sopot - Dwie Zmiany
Sopot - Dwie Zmiany - Katarzyna Wołowska
Sopot - Dwie Zmiany - Katarzyna Wołowska
796379385
Strawczyn
Kino Strawczyn - Edyta Mastalerz
Kino Strawczyn - Edyta Mastalerz
691-343-410
Suszec
Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu - Judyta Zegrocka
Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu - Judyta Zegrocka
32 212 44 91
Syców
Centrum Kultury - Bartosz Zajdler
Centrum Kultury - Bartosz Zajdler
(62) 785 51 64
Szczecinek
Kino "Wolność" - Paweł Kwiecień
Kino "Wolność" - Paweł Kwiecień
605 925 272
Szydłowiec
Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek - Tomasz Gil
Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek - Tomasz Gil
486171029 wew. 106
Szklarska Poręba
Kino za Rogiem "4 Peron" - Sylwia Cybulska
Kino za Rogiem "4 Peron" - Sylwia Cybulska
663-541-189
Śliwice
Gminny Ośrodek Kultury - Paulina Megger-Kawczyńska
Gminny Ośrodek Kultury - Paulina Megger-Kawczyńska
Środa Wielkopolska
Ośrodek Kultury, kino "Baszta" - Dariusz Stefaniak
Ośrodek Kultury, kino "Baszta" - Dariusz Stefaniak
(61) 285 36 35
Świecie
Kino Wrzos - Katarzyna Lasota
Kino Wrzos - Katarzyna Lasota
512 346 232
Tarczyn
Gminny Ośrodek Kultury - Izabela Traczyk
Gminny Ośrodek Kultury - Izabela Traczyk
22 715 79 62
Tczew
Centrum Kultury i Sztuki - Marta Krynicka
Centrum Kultury i Sztuki - Marta Krynicka
58 531 07 07
Tomaszów Mazowiecki
Miejskie Centrum Kultury - Anna Myszewska
Miejskie Centrum Kultury - Anna Myszewska
572 032 184
Toruń
Dwór Artusa - Elżbieta Lewandowicz
Dwór Artusa - Elżbieta Lewandowicz
509 696 050
Tuchów
Kino "Promień" - Grzegorz Niemiec
Kino "Promień" - Grzegorz Niemiec
503532095
Tuchola
Tucholski Ośrodek Kultury - Adam Korytowski
Tucholski Ośrodek Kultury - Adam Korytowski
600 191 201
Wałbrzych
Kino Apollo - Beata Bocheńska
Kino Apollo - Beata Bocheńska
74 847 89 71
Warszawa - Gocław
Terminal Kultury Gocław - Alicja Poziemska
Terminal Kultury Gocław - Alicja Poziemska
(22) 277 08 17
Warszawa-Muranów
Kino Muranów - Martyna Dziedziak
Kino Muranów - Martyna Dziedziak
608 430 547
Warszawa-Praga
Dom Kultury Praga - Anna Golc
Dom Kultury Praga - Anna Golc
797 688 939
Warszawa-Targówek
Dom Kultury „ŚWIT” - Piotr Woźniak
Dom Kultury „ŚWIT” - Piotr Woźniak
571 225 508
Warszawa - Ursynów
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”
(22) 276 20 14
Warszawa - Włochy
Kino "Ada" - Szymon Kleszcz
Kino "Ada" - Szymon Kleszcz
(22) 863 79 81
Warszawa-Żoliborz
Kino Wisła - Iza Misiewicz
Kino Wisła - Iza Misiewicz
609 880 800
Warszawa - kino Luna
Kino Luna - Sabina Doroszczyk
Kino Luna - Sabina Doroszczyk
606 544 851
Wągrowiec
Kino MDK - Katarzyna Piechowiak
Kino MDK - Katarzyna Piechowiak
889 300 109
Wąsosz
Zespół Placówek Kultury - Dawid Bodera
Zespół Placówek Kultury - Dawid Bodera
888 777 285
Wejherowo
Wejherowskie Centrum Kultury - Sebastian Niewola
Wejherowskie Centrum Kultury - Sebastian Niewola
586 722 775
Wieliczka
Kino Wielicka Mediateka - Joanna Kozioł
Kino Wielicka Mediateka - Joanna Kozioł
12 385 88 38
Wierzchosławice
Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach - Paweł Dąbrowski
Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach - Paweł Dąbrowski
(14) 657 57 57
Wleń
Kino Jutrzenka - Adam Kondratowicz
Kino Jutrzenka - Adam Kondratowicz
757 136 268
Włoszczowa
Kino Muza - Grzegorz Krzywonos
Kino Muza - Grzegorz Krzywonos
664137017
Wodzisław Śląski
Kino Pegaz - Ireneusz Skupień
Kino Pegaz - Ireneusz Skupień
605 594 448
Wolbrom
Kino "Radość" - Sylwia Gawron
Kino "Radość" - Sylwia Gawron
884 225 448
Wrocław
Kino Nowe Horyzonty - Justyna Oczkowska
Kino Nowe Horyzonty - Justyna Oczkowska
698 166 947
Wyszków
Wyszkowski Ośrodek Kultury "Hutnik" - Małgorzata Wyszyńska
Wyszkowski Ośrodek Kultury "Hutnik" - Małgorzata Wyszyńska
796 213 417
Zabierzów
Samorządowe Centrum Kultury i Promocji - Katarzyna Feluś
Samorządowe Centrum Kultury i Promocji - Katarzyna Feluś
(12) 285 11 79
Zamość
CKF "Stylowy" - Małgorzata Stępniewska
CKF "Stylowy" - Małgorzata Stępniewska
(84) 639 23 13
Zawoja
Babiogórskie Centrum Kultury - Anna Kulka
Babiogórskie Centrum Kultury - Anna Kulka
Zduńska Wola
Kino Ratusz - Emilia Gorąca
Kino Ratusz - Emilia Gorąca
609 780 222
Zgierz
Miejski Ośrodek Kultury "Stary Młyn" - Anna Perek
Miejski Ośrodek Kultury "Stary Młyn" - Anna Perek
668 180 471
Zgorzelec
Kino Poza Nova - Mariusz Tokarczyk
Kino Poza Nova - Mariusz Tokarczyk
691 588 114
Złotoryja
Kino Aurum - Urszula Jaworska
Kino Aurum - Urszula Jaworska
76 878 36 81
Żagań
Kino Pałac - Mariusz Wieczerzyński
Kino Pałac - Mariusz Wieczerzyński
068 477 64 78
Żary
Kino Pionier - Edyta Pietrus
Kino Pionier - Edyta Pietrus
785 647 400
Radom
Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” - Leszek Sikora
Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” - Leszek Sikora
+48 383 60 77 w.110
Żabno
Gminne Centrum Kultury - Krzysztof Wójcik
Gminne Centrum Kultury - Krzysztof Wójcik
(14) 645-66-79 w.27
Żyrardów
Kino Len - Dorota Gradowska-Rutkowska
Kino Len - Dorota Gradowska-Rutkowska
699 712 474

Koordynatorzy w miastach

Koordynatorzy w miastach

Ewa Molęda
726 888 717

Dział Edukacji Stowarzyszenia Nowe Horyzonty

Dział Edukacji Stowarzyszenia Nowe Horyzonty

Marta Gierycz
sekretariat
sekretariat
22 530 66 40
Anna Równy
koordynator merytoryczna projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej
koordynator merytoryczna projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej
Anna Ludwiniak-Surdyn
koordynatorka organizacyjna projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej
koordynatorka organizacyjna projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej
608 430 499
Martyna Jakubiak
specjalistka ds. edukacji filmowej, NHEF online
specjalistka ds. edukacji filmowej, NHEF online
608 429 961
Martyna Dziedziak
koordynatorka projektu NHEF w warszawskim Kinie Muranów
koordynatorka projektu NHEF w warszawskim Kinie Muranów
608 430 547
Aleksandra Nguyen Van
koordynatorka kopii filmowych projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej
koordynatorka kopii filmowych projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

Dla prasy

Dla prasy

Agnieszka Krajewska
pr & marketing manager
pr & marketing manager
608 430 487