Przygody kinowego prelegenta. Wartości edukacyjne i wychowawcze prelekcji na żywo I Konferencja Kin Studycjnych w Jastarni
Zapraszamy kiniarzy na nasz wykład "Przygody kinowego prelegenta. Wartości edukacyjne i wychowawcze prelekcji na żywo" podczas Konferencji Kin Studyjnych, który odbędzie się w dniu 7 września o godz. 12:15 w kinie "Żeglarz".
Wykład poprowadzą doświadczone prelegentki - Anna Równy i Michalina Drygasiewicz. Pretekstem do rozmowy będą pytania, na które będziemy wspólnie szukać odpowiedzi.
Jak mówić do dzieci i młodzieży, żeby nas słuchano? Jak zatrzymać uwagę odbiorców i zmotywować do koncentracji? Jak reagować na niesubordynowane zachowania? Dlaczego prelekcje na żywo mają większe oddziaływanie na uczniów?
Prowadzące warsztat odwołają się nie tylko do swoich doświadczeń prelegenckich, ale również podejmą próbę stworzenia kodeksu prelegenta kinowego.
Serdecznie zapraszamy!